دسته‌بندی نشده

اصول ست کردن رنگ لباس

ست کردن رنگ لباس برای بیشتر افراد سخت و زمان بر است و برخی افراد نمی دانند که چه رنگ لباس هایی با هم متناسب است و بیشتر رنگ های تیره را برای لباس های خود برمیگزینند . اما در این مقاله به بررسی مناسب ترین ترکیب رنگها می پردازیم تا با انتخاب آن در مهمانی ها بدرخشید.

راهکارهای ست کردن رنگ

در ست کردن رنگ لباس شما میدانید که رنگها تاثیر زیادی بر روی روحیه ی ما دارند و استفاده از رنگ های گرم و سرد هرکدام میتواند باعث نشاط و آرامش در شما شود . مثلا بد نیست که بدانید رنگ های گرم مانند خردلی و قهوه ای باعث ایجاد نشاد و شادی در شما می شود یعنی با نگاه کردن به این رنگ هورمون دوپامین در بدن ترشح می شود و سبب ای احساس شادمانی می شود. همچنین با نگاه کردن به رنگ آبی و ترشح هورمون اکسی توسین سبب احساس آرامش در شما می شود.

ست کردن رنگ لباس ها

1.لباس قرمز با چه رنگ لباسی ست می شود :

شما میتوانید لباس قرمز را با رنگ های : زرد ، آبی ، سفید ، مشکی ست کنید اما پیشنهاد ویژه ی ما به شما استفاده از رنگ قرمز و مشکی همراه باهم می باشد. همچنی شما می توانید لباس رنگ قرمز روشن را به رنگ های خنثی مثل : سفید ، کرم و طوسی ست کنید.

2.لباس آبی با چه رنگی ست می شود :

لباس هاس آبی کم رنگ و پر رنگ هر کدام با طیف خاصی از رنگ ها ست می شوند ، مثلا آبی روشن با رنگ های : بادمجانی ، زرشکی و سفید _ لباس آبی تیره را میتوان با رنگ های : مشکی ، زرد ، قرمز و طوسی ست کنید تا جذابیت خود را نشان دهند.

3.لباس رنگ بنفش با چه رنگی ست می شود :

بنفش رنگی بسیار آرام کننده می باشد ، زمای که شما عصبانی باشید میتوانید لباسی به این رنگ بپوشید تا آرامشی خوب از این رنگ زیبا به سراغ شما بیاید .لباس رنگ بنفش با رنگ های : صورتی، یاسی، طلایی، زرد و طوسی ست می شود.

رنگ های مکمل

4.لباس سبز با چه رنگی ست می شود :

لباس رنگ سبز را می توانید با رنگهای : زرد، مشکی، خردلی و طوسی ست کنید. ولی بهترین ترکیب رنگ سبز و لیمویی می باشد .اما ترکیب رنگ سبز و بلوطی هم بسیار جذاب است .سبز یشمی و پر رنگ با رنگ های قهوه ای و نارنجی هم ست می شود.

5.لباس نارنجی با کدام رنگ ست می شود:

لباس رنگ با بیشتر رنگ های سبز مثل سبز یشمی یا سبز پر رنگ ست می شود و ترکیب بسیار زیبا و جذابی است. همچنین میتوانید لباس نارنجی را با رنگ های مشکی، ارغوانی و بنفش ست کنید.

6.لباس رنگ خردلی با چه رنگی ست می شود :

رنگ خردلی را میتوانید با بسیاری از رنگ ها ست کنید اما رنگ بسیار جذاب مورد پیشنهاد ما به شما خوش پوشان ترکیب خردلی و آبی جین است که جذابیت خاصی به شما می دهد .لباس خردلی با رنگ های : بادمجانی، سفید، مشکی، زیتونی، بنفش، صورتی، قهوه ای، خاکی و سرمه ای ست کنید و بدرخشید.

ست کردن لباس با استفاده از چرخه ی رنگ ها :

چرخه ی رنگ ها در انتخاب رنگ های مکمل به شما کمک می کند . شما می توانید با استفاده از این چرخه هارمونی مناسبی از رنگ ها را پیدا کنید . رنگ های این چرخه به سه دسته ی : اصلی، ثانویه و ثالث تقسیم می شوند. که در چرخه ی زیر میتوانید آنرا مشاهده کنید . شما میتوانید با استفاده از چهار روش زیر رنگ ها را باهم ست کنید : 1.استفاده از رنگ های مشابه _2.رنگ های مثلثی _3.رنگ های مستطیلی _4.رنگ های متضاد یا مکمل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *