دسته‌بندی نشده

اصول شیک پوشی برای افراد چاق

اگر شماهم جز افرادی هستید که می خواهید با لباس پوشیدن ،خوش اندام باشید حتما نکات زیر را رعایت کنید :

1.لباس های اندازه ی خودتان بپوشید:

اولین نکته که رعایت آن ضروری است انتخاب لباس اندازه و سایز بدنتان است . اصلا از لباس هایی که بزرگ و گشاد است استفاده نکنید.بیشتر افرادی که دارای اضافه وزن هستند فکر می کنند اگر لباس برزگ و آزاد بپوشند آنها را لاغرتر نشان می دهد.به این نکته دتوجه کنید که لباس هایی که تنگ تر و گشادتر از بدنتان باشد شما را چاق تر نشان می دهد.

2.لباس راسته نپوشید :

لازم به ذکر است که شما باید در انتخاب شلوار حساسیت خاصی را به خرج دهید . برای اندام شما پوشیدن شلوارهای جین و راسته اصلا مناسب نسیت و باید شلوارهایی را انتخاب کنید که در قسمت ران کمی تنگ تر و از زانو به پایین کمی گشادتر باشند تا حالت پاهای شما را به خوبی حفظ کنند.دیگر موردی که در خدید شلوار باید به آن توجه کنبد این است که کمر شلوار باید دقیقا متناسب با سایز شما باشد یعنی به گونه ای نباشد که شکم شما را برآمده نشان دهد .

در صورتی که مچ پا و ساق پاهای شما چاق تر است میوانید از از دامن هایی استفاده کنید که اندازه ی آن تا مچ پاهایتان است ،این مدل از دامن ظاهر زیبایی به اندام شما می دهد.

لباس زنانه
3.رنگ لباس مناسب برای اشخاص چاق :

بعد از اینکه مدل لباس متناسب با هیکل خود را انتخاب کردید ،دومین مورد دیگر انتخاب رنگ مناسب برای شما می باشد.شما باید این نکته را در نظر بگیرید که چه رنگ لباسی اندام شما را لاغرتر نشان می دهد.توجه داشته باشید که لباس هاس رنگ روشن برای اندام شما زیاد مناسب نیست چون شما را چاق تر نشان می دهد.

استانداردترین رنگ لباس برای افراد چاق رنگ مشکی است . رنگ مشکی تمام سایه های بدن شما را محو می کند و اندام شما را بسیار متناسب تر نشان می دهد.میتوانید رنگ مشکس را با ترکیبی از کمر بند و مچ بند متناسب رنگی یت کنید و اندام خود را زیباتر از آنچه که هست نشان دهید.

4.لباس طرح دار نپوشید :

برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند پوشیدن لباسی که طرح دار باشد اصلا مناسب نیست . شما باید لباس های شاده بپوشید تا جاب و لاغرتر به نظر برسید.در نظر داشته باشید که لباس هایی که دارای طرح های تند هستند و بالا تنه ی آنها دارای طرح های برجسته و شلوغ است ،همه ی چشم ها را به آن سمت می کشاند و موجب می شود شما را چاق تر نشان دهد.

برای شما طرح هایی مناسب است که دارای راه های باریک و عمودی باشد و همچنین رنگ تیره داشته باشد . ولی اگر تمایل به پوشیدن رنگ روشن و سفید دارید به شما توصیه می کنیم که از کمربندی پهن به رنگ مشکی استفاده کنید .

>center>
اصول شیک پوشی برای افراد چاق
5.با جنس پارچه ی لباس دقت کنید :

تمام خانم هایی که دارای مقداری اضافه وزن هستند باید لباس هایی از جنس حریر و همانند آن را برای پوشیدن انتخاب کنند ،زیرا آنها را لاغرتر نشان می دهد .اما اصلا نباید لباسی را انتخاب کنند که جنس پارچه ی آن درشت و ضخیم است و تار و پو محکمی دارد.

6.کفش پاشنه دار بپوشید:

شما خانم های شیک پوش برای اینکه قد خود را بلندتر نشان دهید تا اندامتان لاغرتر به نظر برسد ،استفاده از کفش های با پاشنه ی بیشتر از 6 سانت برای شما بسیار مناسب و جذاب است. و همچنین بهترین انتخاب برای خانم هایی که دارای پاهای چاق هستند ،پوشیدن کفش هایی با بند پهن است که چاقی پاهای آنها را کمتر نشان دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *