مقاله

خرید اینترنتی تیشرت زنانه،مردانه

معرفی انواع مدل تیشرت : تیشرت ها انواع مختلفی دارند و بسته به سلیقه ی فرد انتخاب می شوند . مورد استفاده ترین نوع آن تیشرت یقه گرد است که برای اولین بار ارتش آمریکا برای راحتی سربازان خود آنرا طراحی کرد،مدل یقه گرد راحتترین و درعین حال خنک ترین مدل برای فصل گرم تابستان است.

مدل دیگر آن تیشرت یقه هفت می باشد،که شاید در نگاه اول به اندازه ی تیشرت های یقه گرد جذاب نباشند . این مدل یقه مناسب افرادی است که بالا تنه ی بزرگی و درشتی دارند و تمرکز و حواس شما را روی صورت بر میدارد و معطوف به بالا تنه می کند. چون در این مدل یقه قسمت بیشتری از گردن بیرون است پس برای افرادی که قد کوتاهی دارند بسیار مناسب می باشد و برای افرادی که بالا تنه ی برجسته ای ندارند این مدل اصلا پیشنهاد نمی شود.

از دیگر مدلهای تیشرت میتوان به تیشرت یقه دار اشاره کرد. ای مدل تیشرت برای اشخاصی مناسب است که فاصله ی بین شانه های زیادی دارند یا سرشانه ی افتاده ای دارند که با وجود یقه ی تیشرت اصلا به چشم نمی آید.

برای مشاهده دسته بندی تیشرت کلیک کنید.

فروشگاه پوشاک عمده

نکاتی که باید قبل از خرید تیشرت به آن توجه کنید:

1.سایز:اگر به صورت حضوری خرید انجام  دهید حتما قبل از تیشرت را بپوشید تا از سایز متناسب آن مطمئن شوید.

2.کیفیت:اولین معیاری که برای خرید تیشرت مد نظر است کیفیت آن است به گونه ای که شما بتوانید در تمامی مکان ها آنرا بپوشید،کیفیت را فدای زیبایی نکنید.

3.طراحی:طراحی های مختلفی برای خرید مدل تیشرت های زنانه و دخترانه وجود دارد .شما می توانید با توجه به سیلیقه ی خود نوع یقه و اندازه ی آستین آنرا انتخاب کنید.

4.پارچه و جنس:برای خریدن تیشرت هایتان مناسب ترین نوع پارچه را انتخاب کنید .امروزه مورد پسندترین جنس پارچه نزد تمامی مردم ،پارچه ی نخی می باشد.اگر پوست شما نسبت به برخی از پارچه ها حساس است لازم به ذکر می باشد که در انتخاب نوع پارچه ی لباس های خود بیشترین دقت را داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *