مقاله

خرید تاپ مجلسی و شلوارک زنانه

ویژگی های تاپ زنانه خوب :

یک تاپ زنانه خوب باید از پارچه باکیفیت و قابل شستشو تولید شده باشد. بندهای تاپ باید به گونه ای باشد که شانه ها را اذیت نکند و هنگام پوشیدن احساس راحتی کنید. در هنگام خرید تاپ باید قبل از هر چیزی به جنس آن توجه کنید ،جنس نخی بهترین و محبوبترین جنس در بین خانم ها می باشد. بعد از جنس تاپ طرح و رنگ آن بیشتر مد نظر می باشد البته شما هم سعی کنید در فصل گرم سال از رنگ روشن و شاد استفاده کنید.

اندازه ی تاپ باید به گونه ای باشد که شما احساس راحتی کنید یعنی نه خیلی چسب باشد و نه خیلی آزاد که فرم خودش رو تو تن شما از دست بده.هنگام شستشوی تاپ های خود آنهارا پشت و رو در ماشین لباسشویی قرار دهیدتا تغییر رنگ ندهد. اگر تاپ شما طرح دار بود باید بگم که بهترین انتخاب رو داشتین چون در نگاه اول بیشتر طرح تاپ مد نظر هست.درمورد قیمت هم توضیح بدم که قیمت تاپ معمولا خیلی بالا نیست و شما در هر رنج قیمتی که بخواهید قادر به خرید هستین.دوخت تاپ هم باید به شکلی باشه که شما به راحتی بتونید همراه شلوار یا دامن آنرا بپوشید ،پس به سراغ بهترین دوخت تاپ بروید تا به مشکل برنخورید.

انواع تاپ زنانه:

 انواع تاپ زنانه عبارتند از:دکلته ،آستین کوتاه ،آستین بلند و بندی که با توجه به فصل و آب و هوا ، مورد استفاده خانم ها قرار میگیرد . جالبه بدونید که در زبان انگلیسی تاپ برای نوعی لباس زنانه به کار می رود که برای بالا تنه استفاده می شود و معمولا کمر تا گردن را میپوشاند،ولی در فرهنگ و زبان فارسی تاپ به لباسهای بدون آستین و دارای دو بند گفته می شود.

تاپ زنانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *